HomeEğitim ve Danışmanlık

Eğitim ve Danışmanlık

Eğitim ve Danışmanlık

EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETİ NEDİR

Neler yapıyoruz ?

Kurumların Çevik Yaklaşıma Entegrasyon Süreci, Agile (Çevik) Proje Yönetim Danışmanlığı, Yazılım / Teknoloji Seçimleri ve IT Ekibinin Kurulması ile birlikte Bilişim Danışmanlık Hizmeti vermekteyiz.

 • Şirketinizde kullanılan yazılımlar gerçekte ihtiyaçlarınızı ne kadar karşılıyor?
 • Bilişimci çalışma arkadaşlarınız yeterli ve gerektiği kadar yetkin mi?
 • Yeni yazılım proje fikirleri üretmek ya da bir fikrin Ar-Ge’sini yapmakta sorun mu yaşıyorsunuz?
 • İhtiyaç dahilinde IT ve Yazılım Departmanına doğru insan kaynağı takviyelerinde bulunabiliyor musunuz?
 • Yazılım geliştiriyorsunuz. Peki bu yazılım projesini kim yönetiyor? Yönete biliyor mu?
 •  Agile (Çevik) Proje Yönetiminden anladığınız sadece hızlı olmak mı?
 • Günlük Scrum Meeting yaparak Scrum uyguladığınızı mı zannediyorsunuz?
 • Bu ve benzeri sorulara olumlu yanıtlar veremiyorsanız danışmanlık almanız gerekiyor demektir.

 

DÜNYA STANDARTLARINI KULLANIYORUZ

 • ISO/IEC 27001:2013
 • OWASP

  Kontrol edilmesi gereken hayati web açıkları

 • Güvenlik denetimi

Siber Güvenlik Değerlendirmesi, Akıllı sözleşme denetimi, Penetrasyon testi

 • Kod Denetimi
 • Uçtan uca şifreleme
 • Sürekli entegrasyon ve Sürekli Geliştime

NASIL YAPARIZ

null

İhtiyaç Analizi

01

Tanıtım görüşmesi veya toplantı sırasında ilk gereksinimleri topluyoruz. Proje, uygulanması için yaklaşık bütçe ve zaman aralığını netleştirmek için bir boyut değerlendirmesi alır.

null

Strateji & Konsept Atölyesi

02

Konu uzmanlarından oluşan bir ekip, iş analistleri, teknoloji ve ürün liderleriyle birlikte, mevcut ve istenen iş süreçlerini tanımlarız, iş gereksinimlerini işlevsel gereksinimlere dönüştürür, riskleri ve kısıtlamaları belirler, kullanılacak mimari ve teknoloji yığınının ilk vizyonunu yaratırız.

null

Tasarım & Geliştirme

03

Strateji ve Konsept Atölyesi
Tasarım geliştirme
Başlatmak
Destek ve Daha Fazla Büyüme
Proje uygulama için onaylandıktan sonra, bir ürün mühendisliği ekibi toplar, özel bir proje yöneticisi ve iş analisti atarız. Yinelemeli gelişim ve proje ekibi ile müşteri arasındaki yakın iletişim için çevik metodolojiler kullanıyoruz.

null

Başlatmak

04

Ürün üretim sürümüne hazır olduğunda, lansmanı pazarlama, satış, satış ekibi ve müşteri destek ekipleriyle senkronize olarak planlıyoruz. Ayrıca sistem sağlık kontrolleri kurduk ve sistemin sorunsuz çalışmasını sağlamak için destek ve bakım süreçlerini tanımladık.

null

Destek & Yeni Geliştirmeler

05

Her şey başarılı lansmanla başlar. Destek ve bakım hizmetleri ile ürününüzü daha da büyütmenize ve büyütmenize yardımcı olan özel ve genişletilmiş ekipler sunuyoruz.

NEDEN BİZ ?

New Bilişim teknolojileri, 10 yılı aşkın bir süredir özel yazılım çözümleri üretmektedir. Fintech’ten sağlık hizmetlerine, lojistikten eğlenceye,  yazılımla ilgili tüm sorunlarınız çözmenize yardımcı olacak uzamanlığa sahibiz.

Alanında en iyileri bulur, onlarla çalışırız. Mühendislerimiz her zaman yeteneklerini geliştirir ve kendilerini yeni teknolojilere adapte ederler.

Bizim için zamanlama çok önemlidir. İşlerimizi en hızlı şekilde bitirir, taahhüt ettiğimiz sürelere uyarız. İşlerimizi hızlı yaparken kalitemizden asla ödün vermeyiz.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelir. Onların sorunu bizim sorunumuzdur. Gerektiğinde 7/24 müşterilerimiz bize ulaşabilirler. Güçlü referans listemiz bu çalışmaların bir karşılığıdır.

Yıllardan beri kullanılan birçok projemiz mevcut. Firmaların sorunlarını çözdük, büyük işler başardık.

Dünya trendlerini takip eder,  hızlı bir şekilde adaptasyon sağlarız. Yoğun arge çalışmaları sonucunda elde ettiğimiz kazanımları müşterilerimizle de paylaşır, onların hep güncel kalmalarını sağlarız.

İletişim Formu

Sorularınızmı var ? Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.Formumuzu doldurursanız, en kısa zamanda sizinle iletişim kuracağız.

Bize 0 212 854 00 54 den hemen ulaşabilirsiniz. Veya formu doldurarak Müşteri temsilcimizin en kısa sürede sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Open chat
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?