Hakkımızda

Yenilkçi Çözümler İle Geleceğe Uyum Sağlayın

NEW Bilişim Teknolojileri, bu sayfada yazılanları okuyarak anlayabileceğiniz bir firma değildir. Yaptığı işleri tecrübe ederek farkını anlayabileceğiniz bir firmadır. Ve bunun farkındadır.

Yine de fikir edinmeniz adına;

NEW Bilişim Teknolojileri, ulusal ve uluslararası birçok alanda yazılım projesine imza atmış, farklı teknolojilerde uzmanlaşmış kişileri özenle seçerek bünyesine katmış, “başkaları yararına iyi bir iş yapmak görev değil, zevktir ” anlayışıyla çalışan, okuyan ve sürekli düşünüp üreten insanların oluşturduğu bir yazılım üssüdür.

about us

Özel Yazılımda Türkiye’nin 1 Numarasıyız

NEW Bilişim Teknolojileri’nin uzmanlığı, müşterilerinin özel ihtiyaçları doğrultusunda yüksek derecede kullanılabilirlik düzeyine sahip, etkin ve optimum çözümler üretmektir.

NEW Bilişim Teknolojileri, yeteneklerini ve uzmanlığını işinizle en mükemmel şekilde birleştirir, taleplerinizi her açısıyla ele alarak tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek potansiyelde bir proje ortaya koyar. Sonrasında sürecin en sorunsuz şekilde devam etmesi için geliştirme, bakım ve destek süreçlerinde güven ve memnuniyet ilişkisini sürdürerek kaliteli işlere imza atar.

Yenilikçi Projelerle Daima İleri

“Ne en güçlü olan tür hayatta kalır, ne de en zeki olan, ancak değişime en çok adapte olabilendir hayatta kalan.” demiş – Charles Darwin. Değişime adapte olabilmek, yeni ve yenilikçi olabilmektir.

Yaşama gücünü yitirmeyen ve tecrübe katmış her eskiyi sever, ama bizi tüm gücüyle geliştirecek ve geleceğe uyumlayacak tek unsur; “Yeni”dir der.

NEW Bilişim Teknolojileri en BÜYÜK değil, en iyi ve en YENİ olmayı amaçlar. Bununla birlikte, sunduğu hizmet ve çözümler ile birlikte hızla gelişen dijital dünyaya uyum sağlama yeteneğinizi sürekli olarak arttırır.

  • One
  • Two
analysis-business-computer-connection
Tamamlanan Proje Sayısı
Mutlu Müşteri
Yazılımda Geçen Yıl
Kodlama Saati
Open chat
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?