HomeÖzel Yazılım Geliştirme

Özel Yazılım Geliştirme

web-uygulamasi-gelistirme

Web Uygulaması Geliştirme

New Bilişim Teknolojileri, en iyi web uygulama geliştirme şirketlerinden biridir, 2010’dan beri kaliteli web uygulamaları yaratıyoruz. Web uygulama geliştirme, üst düzey strateji, doğru planlama, gerekli araştırma, iş danışmanlığı, tasarım, programlama, test ve Eğitim. Bu süreç boyunca yanıltıcı sözler olmadan müşterilerimizle açık ve şeffaf kalırız.

ASP.NET, PHP, HTML5, WordPress..etc gibi teknolojilere sahip web siteleri geliştirme konusunda uzmanız. Web geliştirme hizmetimiz web uygulama geliştirme, masaüstü uygulama geliştirme, çevrimdışı uygulama geliştirme, özel CMS, e-ticaret web sitesi geliştirme ve açık kaynak kişiselleştirme içeriyor . Tüm hizmetleri tek çatı altında sağlıyoruz.

Bir Web Uygulaması, Masaüstü Uygulaması, E-Ticaret Uygulaması arıyorsanız, bize nasıl yardım edebileceğimizi ve başvurunuzu nasıl oluşturabileceğimizi öğrenmek için bizi arayın.

 

DÜNYA STANDARTLARINI KULLANIYORUZ

  • ISO/IEC 27001:2013
  • OWASP

    Kontrol edilmesi gereken hayati web açıkları

  • Güvenlik denetimi

Siber Güvenlik Değerlendirmesi, Akıllı sözleşme denetimi, Penetrasyon testi

  • Kod Denetimi
  • Uçtan uca şifreleme
  • Sürekli entegrasyon ve Sürekli Geliştime

NASIL YAPARIZ ?

null

İhtiyaç Analizi

01

Tanıtım görüşmesi veya toplantı sırasında ilk gereksinimleri topluyoruz. Proje, uygulanması için yaklaşık bütçe ve zaman aralığını netleştirmek için bir boyut değerlendirmesi alır.

null

Strateji & Konsept Atölyesi

02

Konu uzmanlarından oluşan bir ekip, iş analistleri, teknoloji ve ürün liderleriyle birlikte, mevcut ve istenen iş süreçlerini tanımlarız, iş gereksinimlerini işlevsel gereksinimlere dönüştürür, riskleri ve kısıtlamaları belirler, kullanılacak mimari ve teknoloji yığınının ilk vizyonunu yaratırız.

null

Tasarım & Geliştirme

03

Strateji ve Konsept Atölyesi
Tasarım geliştirme
Başlatmak
Destek ve Daha Fazla Büyüme
Proje uygulama için onaylandıktan sonra, bir ürün mühendisliği ekibi toplar, özel bir proje yöneticisi ve iş analisti atarız. Yinelemeli gelişim ve proje ekibi ile müşteri arasındaki yakın iletişim için çevik metodolojiler kullanıyoruz.

null

Başlatmak

04

Ürün üretim sürümüne hazır olduğunda, lansmanı pazarlama, satış, satış ekibi ve müşteri destek ekipleriyle senkronize olarak planlıyoruz. Ayrıca sistem sağlık kontrolleri kurduk ve sistemin sorunsuz çalışmasını sağlamak için destek ve bakım süreçlerini tanımladık.

null

Destek & Yeni Geliştirmeler

05

Her şey başarılı lansmanla başlar. Destek ve bakım hizmetleri ile ürününüzü daha da büyütmenize ve büyütmenize yardımcı olan özel ve genişletilmiş ekipler sunuyoruz.

NEDEN BİZ ?

New Bilişim teknolojileri, 10 yılı aşkın bir süredir özel yazılım çözümleri üretmektedir. Fintech’ten sağlık hizmetlerine, lojistikten eğlenceye,  yazılımla ilgili tüm sorunlarınız çözmenize yardımcı olacak uzamanlığa sahibiz.

Alanında en iyileri bulur, onlarla çalışırız. Mühendislerimiz her zaman yeteneklerini geliştirir ve kendilerini yeni teknolojilere adapte ederler.

Bizim için zamanlama çok önemlidir. İşlerimizi en hızlı şekilde bitirir, taahhüt ettiğimiz sürelere uyarız. İşlerimizi hızlı yaparken kalitemizden de asla ödün vermeyiz.

Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelir. Onların sorunu bizim sorunumuzdur. Gerektiğinde 7/24 müşterilerimiz bize ulaşabilirler. Güçlü referans listemiz bu çalışmaların bir karşılığıdır.

Yıllardan beri kullanılan birçok projemiz mevcut. Firmaların sorunlarını çözdük, büyük işler başardık.

Dünya trendlerini takip eder,  hızlı bir şekilde adaptasyon sağlarız. Yoğun arge çalışmaları sonucunda elde ettiğimiz kazanımları müşterilerimizle de paylaşır, onların da hep güncel kalmalarını sağlarız.

İletişim Formu

Sorularınızmı var ? Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.Formumuzu doldurursanız, en kısa zamanda sizinle iletişim kuracağız.

Bize 0 212 854 00 54 den hemen ulaşabilirsiniz. Veya formu doldurarak Müşteri temsilcimizin en kısa sürede sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Open chat
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?